Plaża w Niechorzu

Niechorze

Niechorze – atrakcyjna miejscowość na wybrzeżu rewalskim.

Niechorze - nieduża, przytulna oraz malowniczo usytuowana miejscowość wypoczynkowa umiejscowiona w woj. zachodniopomorskim. Po upływie sezonu letniego, w rejonie miejscowości mieszka około tysiąc ludzi. Jej obszar to niewiele ponad 4 km2.

Niechorze oraz lokalne atrakcje turystyczne.

Jedną z najpopularniejszych atrakcji proponowanych przez Niechorze jest latarnia morska, z której można cieszyć się malowniczym widokiem na pobliskie tereny. Godnym uwagi miejscem jest park z miniaturami latarni morskich z polskiego wybrzeża. Ciekawe są też zagrody, budynki dla rybaków z ubiegłych lat i dworzec Kolejki Wąskotorowej.

Niechorze oraz bazy noclegowe, jakie są proponowane w okolicy.

Niechorze to miejscowość położona na obszarze wybrzeża rewalskiego. Każdy miłośnik nadmorskiego wypoczynku znajdzie tu coś dla siebie na stronę https://niechorze.pl/ . Możliwy jest bowiem wypoczynek w domach wczasowych, pokojach, apartamentach, domkach kempingowych, ośrodkach wczasowych, domkach letniskowych, hotelach oraz pensjonatach, czy też na polach namiotowych.

Czy na terenie Niechorza dostępna jest latarnia morska?
Oczywiście. Latarnia morska umiejscowiona jest zlokalizowana jest w Niechorzu i jest dostępna dla urlopowiczów, którzy mają możliwość wejścia na nią za drobną opłatą. Z tej konstrukcji rozpościera się wspaniały widok na Bałtyk, wybrzeże oraz na Niechorze i pobliskie miejscowości. Jest to atrakcja godna uwagi.
Gdzie będziemy mogli dobrze zjeść na terenie miejscowości Niechorze?
Niechorze to interesująca miejscowość wypoczynkowa, która ma wiele do zaproponowania swoim odwiedzającym, pod względem wyżywienia. Znajdują się tutaj liczne lokale gastronomiczne oferujące wyborne oraz pożywne posiłki. Nie można również narzekać na brak lokali oraz stoisk z przekąskami i daniami typu fast-food.
Czy w Niechorzu znajdę ciekawe miejsce noclegowe?
Niechorze to miejscowość, która może się pochwalić niezwykle rozległą bazą miejsc noclegowych. Ludzie zwiedzający to miejsce, mają dostęp do wielu hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych z domkami, domków letniskowych oraz pól namiotowych. Każdy bez trudności znajdzie miejsce dostosowane do swoich potrzeb.
W jakim miejscu jest zlokalizowane Niechorze?
Niechorze to nieduża miejscowość położona nad morzem na terenie woj. zachodniopomorskiego. Normalną sprawą jest więc to, że cieszy się zainteresowaniem turystów w sezonie letnim. W pobliżu Niechorza znajdują się inne ciekawe miejscowości, takie jak m.in.: Rewal albo Trzęsacz. Niechorze leży również niedaleko Pobierowa i Pogorzelicy.
© "Domki u Ani"
Przyjazd
21
kwi
2020
Wyjazd
21
kwi
2020
rezerwacja