Plaża w Pobierowie

Pobierowo

Pobierowo - tutaj są Twoje ulubione wakacje.

Pobierowo to mała miejscowość na wybrzeżu rewalskim, polecana na wakacje. Wyjątkowo uwielbiają ją rodziny przybywające wraz z dziećmi i wielbiciele aktywnego odpoczynku. Bliskość morza i bardzo duża liczba atrakcji turystycznych sprawiają, że można będzie tu spędzić wakacje, które zapadną w pamięć na długo. Choć wakacje nad Bałtykiem kojarzą się nam raczej z wylegiwaniem na plaży w towarzystwie świecącego słońca, to będąc tu na odpoczynku, można naprawdę bardzo dobrze spędzać czas.

Zobacz interesujące miejsca oraz atrakcje turystyczne.

Zarówno w Pobierowie, jak i w okolicy czeka na nas sporo atrakcji turystycznych. Tutaj nie możecie się nudzić. Zadowoleni będą zwolennicy opalania się na piasku i osoby, które wolą bardziej energiczne spędzanie wakacji. Czeka na nich bardzo dużo różnych tras spacerowych, lub rowerowych. Plażę w Pobierowie bez wątpienia zaliczyć można do jednej z najpopularniejszych atrakcji tej miejscowości. Jest czysta, piaszczysta i posiada w letnim sezonie strzeżone kąpielisko, co z pewnością zadowoli rodziców z dziećmi. Warto się wybrać na zwiedzanie okolicznych miasteczek tj.: Rewal, Pogorzelica, Niechorze, oraz Trzęsacz. Gdy będziesz w Pobierowie warto odwiedzić latarnię morską w Niechorzu, odwiedzić Rewal i zobaczyć ruiny kościółka w Trzęsaczu.

Znajdź noclegi w Pobierowie dla siebie i swojej rodziny.

W miasteczku Pobierowo możesz odszukać dużo obiektów noclegowych pobierowo.net.pl o różnych standardach. Domki letniskowe w dalszym ciągu cieszą się największą popularnością. W Pobierowie znajdziecie również: pensjonaty, hotele, apartamenty, pola kempingowe, czy namiotowe, oraz dużo kwater. Wiele obiektów noclegowych oferuje baseny. W okolicy Pobierowa znajdują się także aquaparki. Podsumowując - każdy znajdzie noclegi dla siebie i na swoją kieszeń. Pobyty w sezonie letnim należy zaplanować sobie chwilkę wcześniej, gdyż przed samą podróżą możemy mieć dużo mniejszy wybór.

Jakie atrakcje turystyczne znajdziemy w mieście Pobierowo i w okolicy?
W miejscowości Pobierowo atrakcje są niemal na każdym kroku. Tutaj nikt się nie nudzi. Do najpopularniejszych atrakcji zaliczamy bardzo czystą i piaszczystą plażę. Leżenie na gorącym słońcu to uwielbiane zajęcie wczasowiczów. Sympatycy aktywnego spędzania czasu też znajdą coś dla siebie. Czeka na nich niemało miejsc rowerowych i spacerowych.
Czy w okolicy jest coś interesującego?
Będąc w Pobierowie należy odwiedzić okoliczne miasta wybrzeża rewalskiego, tj.: Pogorzelica, Trzęsacz, Rewal oraz Niechorze. W pobliskim Niechorzu czeka na turystów latarnia morska, z której możecie zobaczyć piękną panoramę na morze. Rewal to urocze nadmorskie miasteczko z ciekawym deptakiem, na którym są umiejscowione szkielety ogromnych wielorybów. Natomiast w Trzęsaczu koniecznie trzeba zobaczyć zawalony kościółek na skarpie.
Czy na plaże w Pobierowie możemy zabrać ze sobą psa?
W lecie zabrania się wstępu na plażę z psami. Wyjątkiem są wyznaczone obszary, gdzie przebywanie ze zwierzętami jest możliwe. Wydzielone strefy to: ulica Graniczna - zejście numer 32i ul. Ciechanowska - zejście nr 43. Za naruszenie zasad grozi duży mandat.
Ile zapłacę za nocleg w Pobierowie?
Nocleg w mieście Pobierowo każdy odszuka na swoją kieszeń. Koszty noclegów zaczynają się już od 35-40 zł / dobę / os. Cena zależy od tego, czego oczekujemy i jakie są nasze wymagania. Również ma znaczenie, czy urlop ma być ze śniadaniem i obiadokolacją. Część obiektów oferuje noclegi z wyżywieniem. Na wielkość kosztów ma także wpływ odległość obiektu od Bałtyku.
© "Domki u Ani"
Przyjazd
21
kwi
2020
Wyjazd
21
kwi
2020
rezerwacja