Rewal noclegi

Rewal - strefa słońca

Rewal - ulubione miejsce odpoczynku

Tu błękit nieba spotyka się z potęgą Bałtyku. Rewal - rekreacyjny region przybrzeżny, w którym przeżyjesz piękne dni. W czasie wczasowym tętni życiem, jednocześnie pozwalając na przyjemny relaks. Momenty wytchnienia uatrakcyjni relaks na wspaniałej pełnej piasku plaży, która została odznaczona Niebieską Flagą czyli międzynarodową nagrodą przyznawaną najczystszym, najbardziej bezpiecznym i najodpowiedniejszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.

Znajdź nocleg dla siebie

W miasteczku odnajdziemy sporo miejsc zakwaterowania. Nie zabraknie tutaj obiektów, które mogą sprostać nawet bardzo wymagającym oczekiwaniom. Noclegi w Rewalu na stronę rewal.net.pl - w tym miejscu każdy odszuka coś dla siebie np.: domki letniskowe, pokoje, kwatery, apartamenty, hotele oraz pensjonaty, będące otwarte sezonowo, jak i cały rok.

Atrakcje turystyczne, tu każdy znajdzie coś dla siebie

Leniuchowanie na plaży to nie jedyna atrakcja, która czeka na wczasowiczów, zdecydowanych przybyć do Rewala. Czeka tu na Was wiele interesujących atrakcji.
Fascynującym obszarem jest deptak, wraz z rzeźbami wielkich wielorybów. To centralne miejsce spotkań, z którego ukazuje się niezapomniany widok na otwarte morze. Nie zabraknie także zabaw dla naszych pociech – Rewal ma w zanadrzu rozmaite oraz sprawdzone miejsca do zabawy oraz dużo ogrodów tematycznych.

Dlaczego wybrać się do Rewala?
Wybrzeże rewalskie, - jedno z najczęściej odwiedzanych obszarów morskich. Miasteczko Rewal posiada w obecnych czasach dużo do zaoferowania - młodym, jak i również starszym wczasowiczom. Tu czeka na Ciebie dużo atrakcji oraz wspaniała, piaszczysta plaża.
Cóż takiego możesz robić w Rewalu, gdy pogoda nie sprzyja?
To pytanie stawia sobie niewątpliwie wielu spośród Was. Jak pogoda nie sprzyja wylegiwaniu się na piasku (lecz nie leje deszcz), należałoby wykorzystać taki okres, na odwiedzenie kilku interesujących miejsc. Park Wieloryba jest miejscem cieszącym się ogromną popularnością wśród turystów, Latarnia w Niechorzu - wskazany punkt odwiedzin, warto wybrać się na wycieczkę Kolejką Wąskotorową. Dla dzieci dodatkowo polecamy Park Linowy Gibon, z różnorodnymi poziomami trudności tras. Nieco dalej od Rewala, zachęcamy do odwiedzenia Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie. Oceanarium w Rewalu, Papugarnia w Pobierowie, Motylarnia w Niechorzu, lub Multimedialne Muzeum w Trzęsaczu, są znakomitą alternatywą, również kiedy z nieba kapie deszcz.
Czy będąc na miejscu można zamówić jedzenie na telefon?
W Rewalu można zamówić np. pizzę na zamówienie. Jest to bardzo popularne zjawisko w miejscowościach turystycznych, podczas gdy knajpa hotelowa jest już niedostępna, a nie macie ochoty ruszać się na miasto. Jedną z dość popularnych restauracji, jest Pizzeria Róża Wiatrów. Rewal domki letniskowe nad morzem.W szczycie sezonu czas czekania na przyjazd pizzy może się wydłużyć.
Gdzie jest coś, co warto zwiedzić w okolicy ?
Najbardziej popularnym obszarem Rewala, jest deptak z rzeźbami dużych wielorybów oraz z platformą widokową. Bardzo popularna jest aleja zakochanych i ulica pięknych róż. Park z rzeźbami ogromnych wielorybów to świetne miejsce, które zapadnie w pamięć każdego dziecka na bardzo długo. Gdy będziesz w pobliżu koniecznie trzeba zwiedzić w Niechorzu latarnię morską. Wyjeżdżając poza gminę Rewala, miej na uwadze, że warto zwiedzić Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie.
Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
© "Domki u Ani"
Wykonanie:
Przyjazd
21
kwi
2020
Wyjazd
21
kwi
2020
rezerwacja